مامنتظرمنتقم فاطمه هستیم

در خصوص این سؤال چند نکته قابل توجه به نظر می رسد:


1ـ هر که را اسرار حق آموختند مهر کردند و دهانش دوختند....

2ـ آیا واقعاً رهبری چنین مقتدرانه، با اینهمه تبلیغات مسموم علیه او و ولایت و با اینهمه دشمنی ها، بدون ارتباط امکان دارد؟! و آیا سکان داری انقلاب و حفظ اسلام از خطرات و بدعتها جز با عنایت او امکان پذیر است؟!

3ـ خود ایشان می فرمایند: «من در ادارة امور کشور بعضی وقتها حل مسائل برایم دشوار می شود و دیگر هیچ راهی پیدا نمی کنم به دوستان و اعوان و انصار می گویم آماده شوید به جمکران برویم. راه قم را پیش می گیرم و راهی مسجد جمکران می شویم پس از راز و نیاز با آقا، من احساس می کنم همانجا دستی از غیب مرا راهنمایی می کند و من در آنجا به تصمیمی می رسم و مشکل بدین صورت حل می شود و همانجا تصمیم را عملی می کنم.»


4ـ ارتباط همیشه به معنای خطور و دیدار نیست. بلکه گاهی به معنای ارتباط معنوی و عنایت آن بزرگوار می باشد در مورد ارتباط حضوری باید گفت که هیچ ملازمه ای بین ولی خدا و بندة خدا و بندة نیک خدا بودن، و دیدار او نیست. خیلی از افراد بسیار خوب از جمله 313 نفر یاوران اصلی حضرت که شبهه ای در ایمان و خلوص عملشان نیست تا آن ساعت که در مکه جمع می شوند حضرت را ندیده اند و به خدمتش نرسیده اند.

ولی مورد دوم که ارتباط معنوی است حتماً در اولیاء خدا و افراد نیک روزگار می باشد زیرا بدون آن نمی توان مقامات معنوی را طی کرد و بندة خالص خداست چون آنها باب الله هستند.

برای مطالعه بیشتر در مورد یاوران امام زمان (عج) می توانید به کتاب مهدی منتظر و کتاب مکیال المکارم مراجعه بفرمایید.

خداوند متعال به رهبر بزرگوار ما طول عمر همراه با عزت عنایت بفرماید و همه ما را از حامیان واقعی ولایت و خادمان واقعی امام زمان (عج) قرار دهد انشاء الله.

 

                  عمریست که از حضور او جاماندیم     در غربت سرد خویش تنها ماندیم

                   او منتظر است که ما برگردیم             ماییم که در غیبت کبری ماندیم

 


+نوشته شده در ۱۳٩٠/۱/۳ساعت٧:۳٩ ‎ب.ظتوسط احمدسلیمانی فر | منتظران ()